8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    -9%
    Drill Mixer - 1400W - INGCO MX214008
    Add to cart
    Add to wishlist
    Add to wishlist
    Drill Mixers, Power Tools
  • Hot
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Add to cart
    Garden Equipment, Power Tools
    Tool Set - 128 PC - TOTAL THKTHP11282
    Read more
    Power Tools, Professional Tool Set
    -9%
    Gasoline Lawn Mover - 4HP - TOTAL TGT141181
    Garden Equipment, Power Tools
    -3%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - Total TB2086
    Read more
    Blowers, Power Tools
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Power Tools, Table Saw
    Demolition Hammer With 2 Bits - 2100W - PRESCOTT PT0509501
    Hammer Drill, Power Tools
    -13%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG08-XL
    Gloves, Safety Equipment
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
    -11%
    Hvlp Floor Base Spray Gun – 550W - INGCO SPG5008
    Power Tools, Spray Machines
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Other Equipment
    Out of stock
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM
Top Rated products
  • Concrete Cube Mold - 152.4 mm (6x6) - Local – HLTCM6