1/2″ Cordless Lithium-Ion Impact Wrench – 20V – INGCO CIWLI2001
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Cordless Items
Related products
  • Hot
    -9%
    Gasoline Lawn Mover - 4HP - TOTAL TGT141181
    Add to cart
    Add to wishlist
    Add to wishlist
    Garden Equipment, Power Tools
  • Hot
    Cordless Screwdriver – 3.6v – BOSCH GO 2
    Cordless Items, Power Tools
    -24%
    Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
    Add to cart
    Blowers, Power Tools
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Other Equipment
    -17%
    Digital Measuring Distance Wheel - 0-99999.9M - INGCO HDMW23
    Measuring Items, Surveying Equipment
    Airless Paint Sprayer Machine – 1.2hp - China GD-495 / 450
    Power Tools, Spray Machines
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Garden Equipment, Power Tools
    -20%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG01-L
    Gloves, Safety Equipment
    -11%
    Hvlp Floor Base Spray Gun – 550W - INGCO SPG5008
    Power Tools, Spray Machines
    -8%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - INGCO AB8008
    Blowers, Power Tools
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
  • 10" Diamond Drill with Water Source - 3800W - DONGCHENG DZZ250
    Drilling Equipment, Power Tools
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM