8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    -16%
    Gloves (Knitted & Pvc Dots) - 24 PC - INGCO HGVK05-24
    Gloves, Safety Equipment
  • Hot
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Add to cart
    Grinders, Power Tools
    -9%
    Drill Mixer - 1400W - INGCO MX214008
    Drill Mixers, Power Tools
    -11%
    Hvlp Floor Base Spray Gun – 550W - INGCO SPG5008
    Power Tools, Spray Machines
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Garden Equipment, Power Tools
    Airless Paint Sprayer Machine – 1.2hp - China GD-495 / 450
    Power Tools, Spray Machines
    -14%
    Out of stock
    Lithium-Ion Work Lamp – 20V – TOTAL TFLI2002
    Lights, Power Tools
    -20%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG01-L
    Gloves, Safety Equipment
    Gasoline Thermal Fogging Sprayer Machine - Mosquito Control - Disinfection - 15L - HLTTFM15L
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Other Equipment
    Demolition Hammer With 2 Bits - 2100W - PRESCOTT PT0509501
    Hammer Drill, Power Tools
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM
Top Rated products
  • Concrete Cube Mold - 152.4 mm (6x6) - Local – HLTCM6