8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    -24%
    Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
    Add to cart
    Add to wishlist
    Add to wishlist
    Blowers, Power Tools
  • Hot
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Add to cart
    Grinders, Power Tools
    -9%
    Electric Spray Gun - 450W - INGCO SPG3508
    Power Tools, Spray Machines
    -12%
    Out of stock
    1/2" Cordless Lithium-Ion Impact Wrench - 20V - INGCO CIWLI2001
    Cordless Items, Power Tools
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Other Equipment
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Other Equipment
  • 10" Diamond Drill with Water Source - 3800W - DONGCHENG DZZ250
    Read more
    Drilling Equipment, Power Tools
    -9%
    Drill Mixer - 1400W - INGCO MX214008
    Drill Mixers, Power Tools
    Rotary Hammer + Drill With SDS Plus  - 1500W - INGCO RH150028
    Hammer Drill, Power Tools
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    -16%
    Gloves (Knitted & Pvc Dots) - 24 PC - INGCO HGVK05-24
    Gloves, Safety Equipment
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Power Tools, Table Saw
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM