8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    Airless Paint Sprayer Machine – 1.2hp - China GD-495 / 450
    Power Tools, Spray Machines
  • Hot
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Add to cart
    Grinders, Power Tools
    -17%
    Digital Measuring Distance Wheel - 0-99999.9M - INGCO HDMW23
    Add to cart
    Measuring Items, Surveying Equipment
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    Demolition Hammer With 2 Bits - 2100W - PRESCOTT PT0509501
    Hammer Drill, Power Tools
    -13%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG08-XL
    Gloves, Safety Equipment
    Rotary Hammer + Drill With SDS Plus  - 1500W - INGCO RH150028
    Out of stock
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    Power Tools, Professional Tool Set
    -8%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - INGCO AB8008
    Blowers, Power Tools
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Other Equipment
    -3%
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - Total TB2086
    Blowers, Power Tools
    Gasoline Thermal Fogging Sprayer Machine - Mosquito Control - Disinfection - 15L - HLTTFM15L
    Power Tools, Spray Machines
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM