8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
  • Hot
    High Pressure Washer - 1400W (130 Bar) - EMTOP EHPW1401
    Power Tools, Pressure Washer
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Add to cart
    Other Equipment
    Rotary Hammer + Drill With SDS Plus  - 1500W - INGCO RH150028
    Hammer Drill, Power Tools
    -11%
    Hvlp Floor Base Spray Gun – 550W - INGCO SPG5008
    Power Tools, Spray Machines
    Cordless Screwdriver – 3.6v – BOSCH GO 2
    Cordless Items, Power Tools
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Power Tools, Table Saw
    -9%
    Electric Spray Gun - 450W - INGCO SPG3508
    Power Tools, Spray Machines
    -14%
    Out of stock
    Lithium-Ion Work Lamp – 20V – TOTAL TFLI2002
    Lights, Power Tools
    -17%
    Digital Measuring Distance Wheel - 0-99999.9M - INGCO HDMW23
    Measuring Items, Surveying Equipment
    -3%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - Total TB2086
    Blowers, Power Tools
    Gasoline Thermal Fogging Sprayer Machine - Mosquito Control - Disinfection - 15L - HLTTFM15L
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM
Top Rated products
  • Concrete Cube Mold - 152.4 mm (6x6) - Local – HLTCM6