8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    -13%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG08-XL
    Gloves, Safety Equipment
  • Hot
    High Pressure Washer - 1400W (130 Bar) - EMTOP EHPW1401
    Power Tools, Pressure Washer
    Tool Set - 128 PC - TOTAL THKTHP11282
    Read more
    Power Tools, Professional Tool Set
    -20%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG01-L
    Gloves, Safety Equipment
    Out of stock
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Power Tools, Table Saw
    -5%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver – 4V – INGCO CSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    -17%
    Digital Measuring Distance Wheel - 0-99999.9M - INGCO HDMW23
    Measuring Items, Surveying Equipment
    -8%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - INGCO AB8008
    Blowers, Power Tools
    Rotary Hammer + Drill With SDS Plus  - 1500W - INGCO RH150028
    Hammer Drill, Power Tools
    -9%
    Electric Spray Gun - 450W - INGCO SPG3508
    Power Tools, Spray Machines
    -9%
    Drill Mixer - 1400W - INGCO MX214008
    Drill Mixers, Power Tools
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM
Top Rated products
  • Concrete Cube Mold - 152.4 mm (6x6) - Local – HLTCM6