8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    Rotary Hammer + Drill With SDS Plus  - 1500W - INGCO RH150028
    Hammer Drill, Power Tools
  • Hot
    High Pressure Washer - 1400W (130 Bar) - EMTOP EHPW1401
    Power Tools, Pressure Washer
    -16%
    Gloves (Knitted & Pvc Dots) - 24 PC - INGCO HGVK05-24
    Gloves, Safety Equipment
    -17%
    Digital Measuring Distance Wheel - 0-99999.9M - INGCO HDMW23
    Add to cart
    Measuring Items, Surveying Equipment
    Airless Paint Sprayer Machine – 1.2hp - China GD-495 / 450
    Power Tools, Spray Machines
    -12%
    Out of stock
    1/2" Cordless Lithium-Ion Impact Wrench - 20V - INGCO CIWLI2001
    Cordless Items, Power Tools
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Garden Equipment, Power Tools
    -9%
    Drill Mixer - 1400W - INGCO MX214008
    Drill Mixers, Power Tools
    -9%
    Electric Spray Gun - 450W - INGCO SPG3508
    Power Tools, Spray Machines
    -14%
    Out of stock
    Lithium-Ion Work Lamp – 20V – TOTAL TFLI2002
    Lights, Power Tools
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Grinders, Power Tools
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    Power Tools, Professional Tool Set
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM
Top Rated products
  • Concrete Cube Mold - 152.4 mm (6x6) - Local – HLTCM6