1/2″ Cordless Lithium-Ion Impact Wrench – 20V – INGCO CIWLI2001
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Cordless Items
Related products
  • Hot
    Gasoline Thermal Fogging Sprayer Machine - Mosquito Control - Disinfection - 15L - HLTTFM15L
    Power Tools, Spray Machines
  • Hot
    -3%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - Total TB2086
    Read more
    Blowers, Power Tools
    0 out of 5
    There is no AI review summary.
    ₨16,000 Original price was: ₨16,000.₨15,500Current price is: ₨15,500.
  • 10" Diamond Drill with Water Source - 3800W - DONGCHENG DZZ250
    Drilling Equipment, Power Tools
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Power Tools, Table Saw
    -9%
    Drill Mixer - 1400W - INGCO MX214008
    Add to cart
    Drill Mixers, Power Tools
    -7%
    8.5" Drywall Sander - 1050W - TOTAL TWS10501
    Power Tools, Sanders
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    -14%
    Out of stock
    Lithium-Ion Work Lamp – 20V – TOTAL TFLI2002
    Lights, Power Tools
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Other Equipment
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Grinders, Power Tools
    -8%
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - INGCO AB8008
    Blowers, Power Tools
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM