8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Add to cart
    Add to wishlist
    Add to wishlist
    Other Equipment
  • Hot
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Add to cart
    Other Equipment
    -15%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver - 4V - TOTAL TSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    Demolition Hammer With 2 Bits - 2100W - PRESCOTT PT0509501
    Hammer Drill, Power Tools
    -20%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG01-L
    Gloves, Safety Equipment
    High Pressure Washer - 1400W (130 Bar) - EMTOP EHPW1401
    Power Tools, Pressure Washer
    -24%
    Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
    Blowers, Power Tools
    Tool Set - 128 PC - TOTAL THKTHP11282
    Power Tools, Professional Tool Set
    Out of stock
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    Rotary Hammer + Drill With SDS Plus  - 1500W - INGCO RH150028
    Hammer Drill, Power Tools
  • 10" Diamond Drill with Water Source - 3800W - DONGCHENG DZZ250
    Drilling Equipment, Power Tools
    Gasoline Thermal Fogging Sprayer Machine - Mosquito Control - Disinfection - 15L - HLTTFM15L
    Power Tools, Spray Machines
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM