8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    -11%
    Hvlp Floor Base Spray Gun – 550W - INGCO SPG5008
    Power Tools, Spray Machines
  • Hot
    Pneumatic Hand Hold Pick Hammer - 20Kg - Steel Horse - G20
    Hammer Drill, Power Tools
    Tool Set - 128 PC - TOTAL THKTHP11282
    Read more
    Power Tools, Professional Tool Set
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Add to cart
    Other Equipment
    -5%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver – 4V – INGCO CSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    -9%
    Gasoline Lawn Mover - 4HP - TOTAL TGT141181
    Garden Equipment, Power Tools
    Out of stock
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    Airless Paint Sprayer Machine – 1.2hp - China GD-495 / 450
    Power Tools, Spray Machines
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Grinders, Power Tools
    Demolition Hammer With 2 Bits - 2100W - PRESCOTT PT0509501
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM