8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Read more
    Add to wishlist
    Add to wishlist
    Power Tools, Table Saw
    Check the list
  • 10" Diamond Drill with Water Source - 3800W - DONGCHENG DZZ250
    Read more
    Drilling Equipment, Power Tools
  • Hot
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Add to cart
    Other Equipment
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Add to cart
    Garden Equipment, Power Tools
    Airless Paint Sprayer Machine – 1.2hp - China GD-495 / 450
    Power Tools, Spray Machines
    -9%
    Drill Mixer - 1400W - INGCO MX214008
    Drill Mixers, Power Tools
    -5%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver – 4V – INGCO CSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Other Equipment
    Pneumatic Hand Hold Pick Hammer - 20Kg - Steel Horse - G20
    Hammer Drill, Power Tools
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    -12%
    Out of stock
    1/2" Cordless Lithium-Ion Impact Wrench - 20V - INGCO CIWLI2001
    Cordless Items, Power Tools
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM
Top Rated products
  • Auto Level – 24X – Sokkia B40A
  • Concrete Vibrator Poker - 60mm - DYNAPAC DYN60
  • Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - Total TB2086