8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
  • Hot
    Pneumatic Hand Hold Pick Hammer - 20Kg - Steel Horse - G20
    Hammer Drill, Power Tools
    Out of stock
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    Power Tools, Professional Tool Set
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Add to cart
    Other Equipment
    -20%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG01-L
    Gloves, Safety Equipment
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Garden Equipment, Power Tools
    -3%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - Total TB2086
    Blowers, Power Tools
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
  • 10" Diamond Drill with Water Source - 3800W - DONGCHENG DZZ250
    Drilling Equipment, Power Tools
    High Pressure Washer - 1400W (130 Bar) - EMTOP EHPW1401
    Power Tools, Pressure Washer
    -15%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver - 4V - TOTAL TSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    -11%
    Hvlp Floor Base Spray Gun – 550W - INGCO SPG5008
    Power Tools, Spray Machines
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM
Top Rated products
  • Concrete Cube Mold - 152.4 mm (6x6) - Local – HLTCM6