8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
  • Hot
    -15%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver - 4V - TOTAL TSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Add to cart
    Other Equipment
    Airless Paint Sprayer Machine – 1.2hp - China GD-495 / 450
    Power Tools, Spray Machines
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Garden Equipment, Power Tools
    -12%
    Out of stock
    1/2" Cordless Lithium-Ion Impact Wrench - 20V - INGCO CIWLI2001
    Cordless Items, Power Tools
    -20%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG01-L
    Gloves, Safety Equipment
    -8%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - INGCO AB8008
    Blowers, Power Tools
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Power Tools, Table Saw
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    Power Tools, Professional Tool Set
    High Pressure Washer - 1400W (130 Bar) - EMTOP EHPW1401
    Power Tools, Pressure Washer
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM