8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    Cordless Screwdriver – 3.6v – BOSCH GO 2
    Cordless Items, Power Tools
  • Hot
    -3%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - Total TB2086
    Read more
    Blowers, Power Tools
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Add to cart
    Grinders, Power Tools
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Add to cart
    Garden Equipment, Power Tools
    Pneumatic Hand Hold Pick Hammer - 20Kg - Steel Horse - G20
    Hammer Drill, Power Tools
    -11%
    Hvlp Floor Base Spray Gun – 550W - INGCO SPG5008
    Power Tools, Spray Machines
    -24%
    Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
    Blowers, Power Tools
    -8%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - INGCO AB8008
    -9%
    Gasoline Lawn Mover - 4HP - TOTAL TGT141181
    Garden Equipment, Power Tools
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Other Equipment
    -16%
    Gloves (Knitted & Pvc Dots) - 24 PC - INGCO HGVK05-24
    Gloves, Safety Equipment
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM