8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    -20%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG01-L
    Gloves, Safety Equipment
  • Hot
    -13%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG08-XL
    Gloves, Safety Equipment
    -16%
    Gloves (Knitted & Pvc Dots) - 24 PC - INGCO HGVK05-24
    -8%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - INGCO AB8008
    Read more
    Blowers, Power Tools
    Out of stock
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    Read more
    Power Tools, Professional Tool Set
    -15%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver - 4V - TOTAL TSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    Tool Set - 128 PC - TOTAL THKTHP11282
    -9%
    Electric Lawn Mover - 1600W - TOTAL TGT616151
    Garden Equipment, Power Tools
    -14%
    Lithium-Ion Work Lamp – 20V – TOTAL TFLI2002
    Lights, Power Tools
    Pneumatic Hand Hold Pick Hammer - 20Kg - Steel Horse - G20
    Hammer Drill, Power Tools
    Airless Paint Sprayer Machine – 1.2hp - China GD-495 / 450
    Power Tools, Spray Machines
    -5%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver – 4V – INGCO CSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM