8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
  • Hot
    -5%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver – 4V – INGCO CSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    -16%
    Gloves (Knitted & Pvc Dots) - 24 PC - INGCO HGVK05-24
    Gloves, Safety Equipment
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Grinders, Power Tools
    High Pressure Washer - 1400W (130 Bar) - EMTOP EHPW1401
    Power Tools, Pressure Washer
    Cordless Screwdriver – 3.6v – BOSCH GO 2
    Cordless Items, Power Tools
    -24%
    Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
    Blowers, Power Tools
    -13%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG08-XL
    Gloves, Safety Equipment
    Rotary Hammer + Drill With SDS Plus  - 1500W - INGCO RH150028
    Hammer Drill, Power Tools
    -11%
    Hvlp Floor Base Spray Gun – 550W - INGCO SPG5008
    Power Tools, Spray Machines
    Out of stock
    Tool Set - 115 PC - TOTAL THKTHP1152
    Power Tools, Professional Tool Set
    -17%
    Digital Measuring Distance Wheel - 0-99999.9M - INGCO HDMW23
    Measuring Items, Surveying Equipment
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM