8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    Rotary Hammer + Drill With SDS Plus  - 1500W - INGCO RH150028
    Hammer Drill, Power Tools
  • Hot
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Add to cart
    Other Equipment
    -12%
    Out of stock
    1/2" Cordless Lithium-Ion Impact Wrench - 20V - INGCO CIWLI2001
    Cordless Items, Power Tools
    -17%
    Digital Measuring Distance Wheel - 0-99999.9M - INGCO HDMW23
    Add to cart
    Measuring Items, Surveying Equipment
    -5%
    Lithium-Ion Cordless Screwdriver – 4V – INGCO CSDLI0403
    Cordless Items, Power Tools
    -3%
    Out of stock
    Aspirator Blower & Vacuum (2 IN 1) - 800W - Total TB2086
    Blowers, Power Tools
    -16%
    Gloves (Knitted & Pvc Dots) - 24 PC - INGCO HGVK05-24
    Gloves, Safety Equipment
    -14%
    Lithium-Ion Work Lamp – 20V – TOTAL TFLI2002
    Lights, Power Tools
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Power Tools, Table Saw
    -9%
    Electric Spray Gun - 450W - INGCO SPG3508
    Power Tools, Spray Machines
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM