8.5″ Drywall Sander – 1050W – TOTAL TWS10501
  • Home
  • Shop
  • Power Tools, Sanders
Related products
  • Hot
    -17%
    Digital Measuring Distance Wheel - 0-99999.9M - INGCO HDMW23
    Add to cart
    Add to wishlist
    Add to wishlist
    Measuring Items, Surveying Equipment
  • Hot
    10" Table Saw - 1800W - BOSCH GTS10J
    Read more
    Power Tools, Table Saw
    Demolition Hammer With 02 Bits - 1500W - PRESCOTT PT0506502
    Hammer Drill, Power Tools
    -19%
    Mini Die Grinder - 130W - TOTAL TG501032
    Add to cart
    Grinders, Power Tools
    High Pressure Washer - 1200W (90 Bar) - EMTOP EHPW1201
    Power Tools, Pressure Washer
    Demolition Hammer With 2 Bits - 2100W - PRESCOTT PT0509501
    Hammer Drill, Power Tools
    -15%
    Vernier Caliper Analog - 0-150 mm - INGCO HVC01150
    Other Equipment
    -20%
    Cut Resistance Gloves - 2 PC - INGCO HGCG01-L
    Gloves, Safety Equipment
    Gasoline Thermal Fogging Sprayer Machine - Mosquito Control - Disinfection - 15L - HLTTFM15L
    Power Tools, Spray Machines
    Pneumatic Hand Hold Pick Hammer - 20Kg - Steel Horse - G20
    -7%
    Digital Vernier Caliper - 0-200 mm - INGCO HDCD01200
    Other Equipment
    Cordless Screwdriver – 3.6v – BOSCH GO 2
    Cordless Items, Power Tools
  • Aspirator Blower - 400W - INGCO AB4018
  • Digital Thermometer - TP101
    Digital Thermometer - 300°C (572° F) - TP101
  • Sieve Mesh Fine - 8" Dia - LOCAL - HLTSM
Top Rated products
  • Concrete Cube Mold - 152.4 mm (6x6) - Local – HLTCM6